Duben 2014

Kdo neskáče není Čech! :)

9. dubna 2014 v 20:28 | |Ivy Foxburrr of Loamsdown| |  Art <3
Ahoj :)
Tak dneska se budu věnovat tanci a blíže Hip hopu :) Určiě jsme už všichni tento pojem alespoň jednouv životě slyšeli, ne? :) Jedná se o taneční styl styl který je dnes velmi populární a moderní :) Málokdo už ale ví, že vtnikl v 70. letech v Bronxu (chudinská čtvrt) Původně se jednalo pouze o hudnu, ale potom se k ní přidla i tento styl :)
Někteří lidé ho moc neuznávají, tvrdí že je pro primitivy a je tak jednoduchý že to by to zvládli levou zadní a mohli by si jít vystudovat či co :D To al není vůbec pravda! Hip-hopové pohyby jsou neuvěřitelně složité a mě samotné dělají problémy, ale výsledek stojí za to ;) Mě strašně baví tanec (i zpěv a podle toho vypadá moje ráno v koupelně ;D) ale na žádný kroužek nechodím :( A tak se učím doma! Hned jak přídu ze školy nebo z hudebky, tak si dám pár sklapovačeka jdu tancovat :) A tanec má plno svých výhod! Skvěle se při něm hubne a u některých posilujete bicepsy, při jiných stehna! :)
Zkus to taky a určitě tě to bude bavit ;) Pokud nezmáš žádné sestavy, koukni se na internet :) Skvělá stránka na youtubu je: HappyAndFitDance :)
Takže Let's dance a ahoj :)

Zpevnění stehen - do plavek!

8. dubna 2014 v 22:10 | |Ivy Foxburrr of Loamsdown| |  Health
Ahoj :)
Opět první článek v nové rubrice o zdraví! :) Hele, nechci si hrát na chytrou aby bylo jasno takže hejty že o tom nic nevim si nechte ;) Snažím se psát o něčem zajímavém ;)
Takže určitě jsme všechny poslední dobou posedlé tím že se blíží summertime tzn. koupaliště, kraťasy atd. :) A některé z nás se chtějí trochu hodit do fomry (mezi ně patřím i já) takže tady se to pokusím trochu zesručněně popsat :)
Samozřejmě základem je zdravá strava :) Kdyžž si chcete udržet váhu, můžete jíst všechno, ale musíte to vykompenzovat pohybem :) Když se ovšem sažíte zhubnout, musíte pochutiny jako čokoláda apod. co nejvíce odbourat ;) A to není žádná dieta! Diety vůbec neprospívají zdraví takže pokud možnožádné diety! ;)
No, ale jak na to jdu já :)
Snažím se jíst 5x denně :) Sn, Sv, O, Sv2, V :)
Snídaně: Stačí jen něco malého, hlavně abyste měli něco v žaludku ;)
Svačina: Pokud možno ovoce nebo celozrnné pečivo :) Samozřejmě že to pečio není tak důležité, ale pomáhá to :)
Oběd: Já bohužel chodím na obd od školy, takže se snažím dodržovat pravidlo, že sním vždy jen půlku obda a snažím si obědnávat jídla s co největším obsahem zeleniny ;)
Svačina: Opět ovoce/zelenina nebo klidně müslityčinku nebo něco takového :)
Věčeře: Pokud možno salát nebo něco lehkého :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Co se týče pohybu, ve škole máme pouze dvě hodiny tělocviku týdně a to rozhodně nestačí! Proto se musíte pohybovat i dobrovolně, jestli chcete něco změnit ;)
1) sklapovačky, dřepy, kliky atd.
2) non-eskalátory! vždycky po schodech ;) (stehna a zadek)
3) chodit bruslit nebo běhat (stehna a zadek)
4) kardiovidea apod. můžete si je najít na youtubu :)
No a pak různé doplňovačky...:) To je momentálně všechno, co mě napadá tak snad se vám to podaří :)
Děkuji za přečtení a papá :))

Rather Be!

7. dubna 2014 v 21:48 | |Ivy Foxburrr of Loamsdown| |  Art <3
Ahoj :)
Tohle bude článek o otm jak jsem vybrala jméno pro tento blog! :) A ano, bude i o muzice :) Protože á jsem jméno tohoto blogu vybrala podle jedné písnička: Clean Bandit - Rather Be ft. Jess Glynne :)
https://www.youtube.com/watch?v=m-M1AtrxztU
Videoklip je poněkuď zvláštní, ale písnička je úžasná! :) Pořád mi zní v hlavě a musím si jí zpívat :D
Rather be znamená v angličtině něco jako "spíše se" ovšem v písni se zpívá: ...I'd rather be... A to už znamená něco ve smyslu "raději bych se" :) Nemá to žádný konjrétní význam, napadlo mé mnoho jmen, ale byla už většinou zabraná a i taková neoriginální :) Např. Young, wild&free nebo Be yourself apod. :)
Jsem ráda že jsem vybrala tohle jméno, protože by to určitě nikoho jiného nenapadlo! :)
No a teď už dobrou noc a sledké sny :)

"Swag" style

7. dubna 2014 v 21:07 | |Ivy Foxburrr of Loamsdown| |  Style^^
Ahojky :)
Takže první článek v rubrice Style! Okeyy, vůbec se v tom nevyznám, ale když o tom píšou všichni, tak budu origonální a přidám se :) Tohle je přece blog o všem, ne? :)
Rozhodla jsem se napsat něco o poslední dobou oblíbeném Swag stylu ;) Všichni jsme o něm určitě už někdy slyšeli, ne? :)
Tohle slovo se strašně moc používá a každý kdo ho alespoň jednou použil se cítí strašně cool, al ví vůbec lidé jetě co to znamená? :O Ano, tohle slovo samozřejmě pochází z angličtiny, z americké angličtiny ;) Doslova a bez kontextu toto slovo znamená "lup" jak jsem si ověřila u pár kamarádů, tak i u strýčka Googla ;)
Dneska chce být Swag každý, jestli chodí po ulici a má na obličeji napatlanou marmeládu, už je hned Swag, protože takhle to nikdo jiný nenosí. A takhle se asi nějak zrodila myšlenka tohoto stylu ;) Tohle slovo a různé jeho odvozeniny se objevovaly samozřejmě užž dříve, ale dnes se zase objevují na tričkách, v písničkách a nevím kde všude...:)
Swag byl ten, kdo byl něčím jiný, měl svůj styl apod. :) Ale dnes? Všichni kdo chtějí být swaggeři musí mít iPhone nebo něco od Applu, parku, polokozačky atd. A když si představíte že se podíváte na ulice ve městech zhora, tak úplně vidíte takovou kráčející neuspořádanou armádu rádoby swaggerů ;)
A proto pamatujte že být Swag není všechno, je to jen tupost a je lepší být sám nebo sama sebou a nosit to, co se nám líbí i kdyby to měllo být z pravěku ;)
Děkuji za pozornost! ;D

Tak ta fyzika...

7. dubna 2014 v 20:27 | |Ivy Foxburrr of Loamsdown| |  School -.-
Ahoj :)
No, učit jsem se musela :/ ale fakt m dostaly nějaké příklady :D Třeba: Jaký bude OBJEM části dřevěného špalku s hustotou 700 kg/m3 a s OBJEMEM 0,02 m3, která plave na vodě? Wtf?! :D Jako vážně? Jako existují dvě možnosti, buď jsem úplně blbá a nepochopila jsem to a nebo to je chyba...(duofám že ta chyba, protože nikdy jsem nechtěla být blbá až takhle..) :D
Každopádně doufám že mi to zítra vyjde :) Tak držte palce!
Děkuju moc :)

New beginning!

7. dubna 2014 v 16:19 | |Ivy Foxburrr of Loamsdown|
Ahoj :)
Jsem ráda že jsi zavítal nebo spíše zavítala na můj nový blog! :) Je to pro mně velké čest protože kdo jen tak brouzdá po internetua chodí na obyčejné a neznáme blogy? :) No asi ti někdo poslal odkyz, ale to vůbec nevadí :D Aspoň něco ;) Možná se ti blog bude líbit, budeš sem chodit častěji a porozešleš odkaz ještě pár kamarádům...:D
Okeyy, každopádně tohle není vůbec blog který má být zaměřen na nějaké téma :) Chci sem prostě psát co mě napadne a co budete chtít Vy! :) Třeba teď plácám blbosti, protože se mi nechce učit na zítřejší čtvrtletku z fyzik :D A komu by se chtělo, že? :) Prostě, kdybyste chtěli, abych napsala a o něčem o čem chcete Vy, pište mi to do komentářů nebo do zpráv na facebook :)
Děkuju pokud sis přečetl tenhle první supernudný článek ;)