Kdo neskáče není Čech! :)

9. dubna 2014 v 20:28 | |Ivy Foxburrr of Loamsdown| |  Art <3
Ahoj :)
Tak dneska se budu věnovat tanci a blíže Hip hopu :) Určiě jsme už všichni tento pojem alespoň jednouv životě slyšeli, ne? :) Jedná se o taneční styl styl který je dnes velmi populární a moderní :) Málokdo už ale ví, že vtnikl v 70. letech v Bronxu (chudinská čtvrt) Původně se jednalo pouze o hudnu, ale potom se k ní přidla i tento styl :)
Někteří lidé ho moc neuznávají, tvrdí že je pro primitivy a je tak jednoduchý že to by to zvládli levou zadní a mohli by si jít vystudovat či co :D To al není vůbec pravda! Hip-hopové pohyby jsou neuvěřitelně složité a mě samotné dělají problémy, ale výsledek stojí za to ;) Mě strašně baví tanec (i zpěv a podle toho vypadá moje ráno v koupelně ;D) ale na žádný kroužek nechodím :( A tak se učím doma! Hned jak přídu ze školy nebo z hudebky, tak si dám pár sklapovačeka jdu tancovat :) A tanec má plno svých výhod! Skvěle se při něm hubne a u některých posilujete bicepsy, při jiných stehna! :)
Zkus to taky a určitě tě to bude bavit ;) Pokud nezmáš žádné sestavy, koukni se na internet :) Skvělá stránka na youtubu je: HappyAndFitDance :)
Takže Let's dance a ahoj :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama