"Swag" style

7. dubna 2014 v 21:07 | |Ivy Foxburrr of Loamsdown| |  Style^^
Ahojky :)
Takže první článek v rubrice Style! Okeyy, vůbec se v tom nevyznám, ale když o tom píšou všichni, tak budu origonální a přidám se :) Tohle je přece blog o všem, ne? :)
Rozhodla jsem se napsat něco o poslední dobou oblíbeném Swag stylu ;) Všichni jsme o něm určitě už někdy slyšeli, ne? :)
Tohle slovo se strašně moc používá a každý kdo ho alespoň jednou použil se cítí strašně cool, al ví vůbec lidé jetě co to znamená? :O Ano, tohle slovo samozřejmě pochází z angličtiny, z americké angličtiny ;) Doslova a bez kontextu toto slovo znamená "lup" jak jsem si ověřila u pár kamarádů, tak i u strýčka Googla ;)
Dneska chce být Swag každý, jestli chodí po ulici a má na obličeji napatlanou marmeládu, už je hned Swag, protože takhle to nikdo jiný nenosí. A takhle se asi nějak zrodila myšlenka tohoto stylu ;) Tohle slovo a různé jeho odvozeniny se objevovaly samozřejmě užž dříve, ale dnes se zase objevují na tričkách, v písničkách a nevím kde všude...:)
Swag byl ten, kdo byl něčím jiný, měl svůj styl apod. :) Ale dnes? Všichni kdo chtějí být swaggeři musí mít iPhone nebo něco od Applu, parku, polokozačky atd. A když si představíte že se podíváte na ulice ve městech zhora, tak úplně vidíte takovou kráčející neuspořádanou armádu rádoby swaggerů ;)
A proto pamatujte že být Swag není všechno, je to jen tupost a je lepší být sám nebo sama sebou a nosit to, co se nám líbí i kdyby to měllo být z pravěku ;)
Děkuji za pozornost! ;D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cher Cher | Web | 7. dubna 2014 v 21:17 | Reagovat

"Swag byl ten, kdo byl něčím jiný, měl svůj styl apod" - a teď už se z toho stal kýč, protože většina teenagerů vypadá stejně :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama